Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

środa, 29 lipca 2009

Potworne losowanie

Zgodnie z obietnicą dziś odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie pierwszego manualnego candy;) Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękuję za przesympatyczne komentarze i za to, że zechciały wziąć udział w zabawie. To było bardzo miłe doświadczenie! A teraz do rzeczy;)
Najpierw przygotowane zostały losy z listy wszystkich uczestniczek:)losy zostały wrzucone do urny i wymieszane...
przygotowanie maszyny losującej... maszyna rozpoczęła losowanie...:)
chwila niepewności...i wszystko wiadomo:)Niniejszym mam przyjemność ogłosić, że Panna Haa pakuje się i przeprowadza do By Panna Wig:) Gratulacje!
Szczęśliwą (mam nadzieję;D) nową opiekunkę bardzo proszę o adres by podopieczna jak najszybciej mogła dotrzeć do nowego domku:)
Zapraszam Was do odwiedzania mojego bloga i sprawdzania co w trawie piszczy, bo coś mi się wydaje, że już niedługo znowu nastąpi małe rozdawnictwo w Manualnie.pl:)

Edit: A już dziś można wziąć udział w zabawie u Juunki i wygrać scrapkowe przydasie albo jeśli lubimy filcować to od Krainy Filcu w zamian za komentarz i umieszczenie na stronie takiego banerka
dostać słodkości do filcowania;)
Fajne cukiereczki rozdaje też Mamuta:) Zobaczcie... (albo lepiej nie;D)

2 komentarze:

  1. Ha, trudno, Panna Haa nie moja.
    Gratuluje wylosowanej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Potwornie się cieszę:)
    Moje pierwsze wygrane candy:D

    OdpowiedzUsuń