Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

wtorek, 1 września 2009

Po sąsiedzku

Wakacje niestety dobiegły już końca, dzieciaki poszły do szkół, przedszkoli, koniec z luźniejszym trybem dnia, zaczyna się powrót do codziennych obowiązków, codzienna bieganina... Byle nie zwariować i zbyt szybko nie stracić energii odzyskanej po lecie;)
W tym roku moje wakacje miały wymiar raczej symboliczny, wyjazd był od domu rzut beretem (może być filcowym;D) i na króciutko, ale dobre i to! Po prostu wcześniej zaszyłam się w zaciszu domowym by móc porobić trochę rzeczy, na które wcześniej czas nie pozwolił:) Już wkrótce - jak tylko uporam się ze zdjęciami - postaram się pokazać efekt moich wakacyjnych starć ze scrapkami, decou czy filcami:) Troszkę się uzbierało, nie jakaś tam wielka góra, ale widać, że nie obijałam się:D
Po powrocie z radością odkryłam, że na blogach po sąsiedzku sporo się dzieje:)
Na przykład Asia Eight otworzyła swój własny sklepik z rarytasami do scrapów:) Będą papiery, wstążki, stempelki Jej projektu:) Asiu BRAWO! Z pewnością będę zaglądać, kupować i polecać innym, bo po prostu warto:)
Z tej okazji u Eight do zdobycia cukierasy:)
To dobrze, że na rynku rękodzielniczym pojawiają się rzeczy takiej jakości, wykonane właśnie u nas:) Bo Polki potrafią! I to jak:)

4 komentarze:

 1. Kasiu, czekam z niecierpliwością na Twoje dzieła... :-)
  W sobotę spotkanie, będziesz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Kasiu :)
  narobiłaś smaka tymi zapowiedziami swoich wakacyjnych prac. Mam nadzieję, że długo nie każesz na nie czekać.
  ...a torebka filcowa rewelacyjna!
  Pozdrawiam serecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja własnie odwrotnie...oddycham z ulgą i mam więcej czasu dla siebie - bo skończyły się wakacje :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu,
  zapraszam po odbiór wyróżnień :-)

  OdpowiedzUsuń