Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

sobota, 2 stycznia 2010

Dwieście lat:)

Kochani,
Długo nie pisałam, z różnych powodów... Chciałabym podziękować Wam wszystkim za ciepłe słowa i wszystkie życzenia. Mam nadzieję, że naprawdę się pospełniają:D I cieszę się, że mimo wszystko o mnie pamiętacie:***
W tym Nowym Roku chciałabym Wam również życzyć wszystkiego co najlepsze, prawdziwej miłości, wszelkiego spełnienia, dużo, dużo zdrowia i życzliwych Wam osób wokół. Z całego serca.

Dziś jest dla mnie szczególny dzień i chciałabym się tym z Wami podzielić. Mój Dziadek obchodzi właśnie dziś, czyli 2.01.2010, swoje setne urodziny!!!:) Dziadku - choć wiem, że tego nie przeczytasz, jeszcze raz - zdrowia i dobrego humoru Ci życzę:* Fantastycznie, że to właśnie Tobie udało się obchodzić ten piękny Jubileusz:) Żyj nam kolejne sto lat!

12 komentarzy:

 1. Piękny jubileusz, Tobie również życzę Kasiu 100 lat w zdrowiu i szczęściu

  OdpowiedzUsuń
 2. No nareszcie! co to znaczy, zeby tak bloga zapuścic!

  Pomyślności na Nowy Rok i wszystkiego co najlepsze dla Dziadka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ucałuj dziadka, życz mu zdrowia oraz jasności umysłu. Niech każdy dzień będzie dla niego radością i pełen miłości bliskich.
  Tobie życzę spełnienia najskrytszych marzeń.
  Ewa
  zapraszam do mnie
  http://mrofka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. 200 Lat dla tak szacownego Jubilata.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chylę głowę przed Dziadkiem i 200 lat życzę!
  Kasiu, wszystkiego Naj...!!! I do zobaczyska :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały jubileusz! Przyłączam się do życzeń dla Dziadka :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Do Siego Roku 2011!!

  Do Siego znaczy "wszystkiego dobrego" i etc w następnym roku a to już 2011...............Taka ciekawostka Kasiu. Pisz bloga!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak to miło przeczytać że jeszcze są na świecie tacy "szczególni ludzie", którzy mają to szczęście aby doczekać takiego jubileuszu...
  Dalszych lat w zdrowiu życzę...:) z pozdrowieniami

  OdpowiedzUsuń
 9. kasiu, jeszcze raz dziękuje bardzo. sama wiesz za co :) i 200 lat dla dziadka. buziaki ogromne dla Was.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego dla Dziadka i dla Ciebie! Wspaniały jubileusz...

  dzięki za komentarz u mnie. gdańsk też cały zaśnieżony, a jeszcze wciąż pada i wieje i się niesamowite wydmy porobiły ze śniegu. cudnie jest!

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej Kasiu, nie wiem, czy nadal przypadkiem nie trafiam Ci do spamu;)?

  OdpowiedzUsuń
 12. o kurcze, ja też składam Twemu Dziadziusiowi najcieplejsze życzenia :) to piękne :) na prawdę :) że było mu dane dożyć naszych czasów :) przeżyć dwie wojny i wielkie mrozy zim wszech czasów... :))

  Tobie również, Kochana życzę, abyś nie traciła weny w tym Nowym Roku , żeby był on spokojny i przyniósł same pomyślności.. no, choć słyszałam gdzieś, zę dobro i zło musi sie równoważyć, bo gdyby czasem nie było nam gorzej, to nie docenilibyśmy dobrego :)

  BUZIAKI! ależ sie rozpisałam :)

  OdpowiedzUsuń