Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

poniedziałek, 10 maja 2010

Historia pewnego autka

Ten papier leżał sobie w szufladzie dobre 5 lat. Przybył do mnie przez zupełny przypadek, zamiast zamawianego całkiem innego papieru skrapkowego, który zamierzałam wykorzystać oczywiście w decou:) Na przypadkowy gratis w ogóle nie miałam pomysłu, bo u mnie ciężko z pracami dla dzieci, ale żal było się go pozbywać, więc sobie grzecznie leżakował. I w końcu się doczekał:) W dodatku, gdy wybiła jego godzina, był jedynym papierem z motywami dziecięcymi jaki posiadałam w domu. Znak był wyraźny;) Dlatego też, jak przyszła do mnie zaprzyjaźniona sąsiadeczka i poprosiła o kartkę/folderek na CD z pierwszymi zdjęciami dla małego Kacperka, z niekłamaną radością go odszukałam.
Ozdobna taśma dookoła folderka to maskowanie niedostatków technicznych. Uratowała sytuację, ale lepiej by było, gdyby jej nie było. Cóż - na błędach człowiek się uczy:)
Mamy już maj, a ja tu dodatki zimowe prezentuję, ale chłopczyk właśnie zimą się urodził (jak zwykle z opóźnieniem Wam wszystko pokazuję). Środek tuż nad kieszonką lekko domalowywany, bo papier był ciut za mały...  Najważniejsze, że folder się spodobał :D

15 komentarzy:

 1. Oczu oderwać nie mogę. Obłędna !!!
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super, jak zawsze u Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny folderek! Słodziak! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wreszcie dałaś oznaki życia ;)
  słodki ten folderek.
  Buziaki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten folder jest OBŁĘDNY.....

  OdpowiedzUsuń
 6. kasiu, slicznosci.... zreszta jak i poprzednie - a ja nie komentuje, bo nie zagladam :( mam nadz, ze jak niedlugo urodze dziewuszke, to mina wszelkie dolegliwosci i wroce do zycia :) pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie wyszło :), a papier się doczekał :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczny! Strasznie mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 10. P R Z E P I Ę K N A !! ZRESZTĄ jak wszystko co co wychodzi spod Twoim rączek KAsiu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. dobrze, ze Ty to wszystko tak fdokładnie opisujesz :p co i gdzie domaskowałaś, zamalowałaś itd :p to jeszcze bardziej dodaje Ci talentu i umiejętności :) ja bym pewnie nie umiała maskować :p cha cha cha :*

  OdpowiedzUsuń