Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

środa, 23 lutego 2011

Jak szaleć to szaleć:)

Kochani!
Ogromnie dziękuję za tyle ciepłych i miłych słów, za Wasze liczne komentarze. Za trzymanie kciuków. Za zainteresowanie. Za to, że tu zaglądacie:) Że się Wam chce. Całusy ogromne!!! Nie spodziewałam się aż tak licznego odzewu! Jestem w szoku:) Cieszę się, że spodobało Wam się Candy:)) Obiecuję, że jak skończę tańce z wałkami i wkrętarkami to na spokojnie pozaglądam do Was zobaczyć co ładnego robicie:)

A teraz gratka dla osób, które zapiszą się na kurs filcowania kapeluszy 5.03 i kurs filcowania kapci i baletek 5.03. Zaszaleję i wśród uczestników każdego z tych zajęć zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma w prezencie zestaw 10 kolorów (łącznie 100g) wełny z merynosów południowoamerykańskich do filcowania i 10g jedwabiu:)) Warto się zapisywać, bo ilość osób na warsztatach jest ograniczona tylko do 6. Czyli szansa wygrania super gratisu jest naprawdę duża! Żadna loteria czy konkurs nie dadzą Wam większej szansy, a merynosy są grzechu warte;)) Poza tym w tych mroźnych dniach własnoręcznie filcowana czapusia czy kapcie są na wagę złota;)) Zapraszam! Wszystkie szczegóły odnośnie zapisów znajdziecie na manualnie.sklep.pl w kategorii "Szkolenia gościnne".

Edit: Jedna osoba już ma szansę dostać wełenki. Nikt więcej nie chce??;)

1 komentarz:

  1. Kasiulu, każda wizyta na Twojej stronie/blogu i oglądanie Twoich prac to jak podróż w kraj marzeń i łagodne bujanie w obłokach. Ilość doznań estetycznych nie do opisania :) pozdrawiam Cię cieplutko w te ziiimmmmowe popołudnie!
    Majka

    OdpowiedzUsuń