Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

piątek, 4 marca 2011

Sutasz

Lubicie sutasz (soutache)? :) Mnie się bardzo spodobał i z tego co wiem znalazłoby się gro osób, które chętnie by się nauczyły jak robić tę niezwykłą biżuterię. W związku z tym, że moja pracownia już jest prawie gotowa na otwarcie, pomyślałam sobie, że byłoby naprawdę fajnie, gdyby takie warsztaty sutaszu odbywały się właśnie w niej:) Dlatego już dziś chciałam Wam powiedzieć, że planuję takie szkolenie na 25.03.2011 (piątek), godz. 17:00-20:30. Zajęcia poprowadzi Lena, która pokaże Wam jak ujarzmić sznurki i wyczaruje z Wami śliczny naszyjnik sutaszowy:) Wszelkie informacje dotyczące dojazdu, ceny, sposobu rezerwacji miejsc podamy z Leną już na dniach, będą one zarówno na blogu Leny i moim oraz na stronie manualnie.sklep.pl Liczba miejsc będzie ograniczona do 8. Poniżej wrzucam za zgodą Leny zdjęcie Jej przykładowej pracy - bransoletki - by osoby niewtajemniczone mogły zobaczyć co to takiego ten sutasz;)
 Edit: Zostały jeszcze tylko 4 wolne miejsca na sutaszowy naszyjnik:)

8 komentarzy:

 1. WOW! Pierwszy raz się spotykam z sutasz... i muszę przyznać, że niesamowita praca! żałuję, że taka odległość dzieli mnie od Wrocławia, bo chętnie bym się wybrała zobaczyć co i jak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sutasz za mną chodzi... szczególnie, jak zobaczyłam zdjęcia z warsztatów we Wrocławiu, ale doba ma tylko 24 godziny, a ze 4 muszą zostać na sen, próbowałam, żeby 3, ale się nie da... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, Kasiu, widzę, że szalejesz :))))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. We Wrocławiu?? We Wrocławiu??? Zapożyczę się, a będę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Do tej pory tylko decu.było na tapecie, a po
  Zlecie tak -sutasz. Wciąż coś dłubię i doszywam
  do biżuterii.
  Kasiu pozdrawiam słonecznie Teresa

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedy odbedzie sie kolejny warsztat z sutasz?jak zobaczylam dziela robione ta technika dostalam natchnienia, bardzo chcialabym sie tego nauczyc. ile kosztuja takie warsztaty?

  OdpowiedzUsuń
 7. Spotykamy się już w tę sobotę, czyli 17.09.2011. Szczegóły wszelkie tutaj:
  http://www.manualnie.sklep.pl/sutaszowe-kolczyki-szkolenie-lena-zjawin-p-29.html?cPath=58_62
  Pozdrawiam i zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. ahhhh jaka szkoda ze tak późno dowiedziałam się ze najbliższy termin odbędzie się 17. gdybym wiedziała chociaz2 dni wcześniej na pewno bym się zgłosiła.... :( teraz jest za późno, bo pojechałam do domu i nie byłoby szans żebym zdążyła. rozumiem że warsztaty te nie odbywają się zbyt często we Wrocławiu?

  OdpowiedzUsuń