Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

czwartek, 22 marca 2012

Nie samą kryzą człowiek żyje

Święta Wielkanocne już mamy za pasem, czas więc uchylić deczko rąbka tego co świątecznego w mojej pracowni powstaje;) Nie same kryzy ostatnimi czasy filcuję, trochę też kurzę:) Dziś mała zajawka na zachętę byście zaglądali... Przedstawiam Wam Stefana. Obiecuję, że fotek będzie więcej:)

9 komentarzy:

 1. Kasiu, jak pięęęęęknie się zapowiada :))) Czekam na więcej inspiracji, może i ja wezmę się za "zakurzenie" swojej norki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością poznam Stefana;-)
  Buziaki ślę.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam takiego swojego przystojniaka - jest równie uroczy jak ten za kratkami;)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam te Twoje kury :-P a do ufoludków też wrócisz? tęsknię za nimi, na pewno nie tylko ja przez;-)

  Buziaki :-*

  OdpowiedzUsuń
 5. oj Stefan Stefan, coś ty taki nieśmiały? szybko pokazuj się w całej okazałości ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyżby ten przystojniak przeskrobał coś, że za kratkami?
  Domniemywam, że kilka płochych kurek uwiódł na wiosnę ;) ...bo przystojniak z niego na całego ;)
  Buziaki Kasiu przesyłam z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to jest,z tym zamykaniem ptaszków na wiosnę???Wejdź i zobacz-u mnie to samo!Twój Stefan to ważniak bo rękodzielniczy.Widać, że czeka na święta,może wypuszczą i pozwolą coś podziubać!Pozdrawiam wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Za co ten Stefan siedzi? Chyba go zawistni koledzy przymknęli. Takiej urody kogut to konkurencja dla pozostałych osobników :) W tle śliczny słój z wydmuszkami. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziewczyny super, że się odezwałyście:) Miło czytać Wasze komentarze, bo to znaczy, że jednakowoż tu zaglądacie i nie piszę tylko do siebie;) A już straciłam nadzieję. Dziękuję pięknie w imieniu Stefana:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

  OdpowiedzUsuń