Rękodzieło jest moją pasją, radością, a także sposobem wyrażania siebie i przepisem na życie... Będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie komentarz:)

poniedziałek, 23 marca 2009

Z odzysku

Mojemu małżowi udało się odzyskać całą masę fotek z rozwalonej karty, więc szybko je tu wrzucam, by znowu jakieś licho mi ich nie pożarło:) Nie, nie wrzucę od razu tego całego tysiąca, bez obaw. Będą się pojawiać sukcesywnie, w dodatku mocno przesiane:DD Niestety aparat musi pójść do naprawy. Póki co muszę grzecznie się przeprosić ze starą Minoltą, która często gęsto odmawia współpracy. Ot, z wiekiem stała się Fochną. Ale jej zbójeckie prawo, więc nie czepiam sie zbytnio;)
Ponieważ moja miłość do filcu z godziny na godzinę rośnie, wrzucam filcowanki igłą dziergane. Niedźwiedź i diabeł powstały pod koniec lutego i były pierwszymi filcowymi pracami jakie zrobiłam (czyli przed kapciami i kwiatami na mokro), dlatego mają swoje niedoskonałości, ale dzieciaki, mimo niezaprzeczalnego talentu destruktorskiego nie zdołały ich jeszcze rozłożyć na części pierwsze, więc chyba nie jest źle;)
Edmund (powędrował do Mikołaja):Stefan (pilnuje Kuby):A parę dni temu zrobiłam taką małą sówkę:I szanowna trójka w komplecie:cdn... :)

7 komentarzy:

 1. nie pałam jakąś szczególną miłością do filcu (może najpierw trzeba spróbować i wtedy jakiś wirus atakuje?), a i modzie na sowy też nie uległam, ale twoja sówka jest przesłodka! ma tak błogie spojrzenie, że aż chce się ją utulić do snu:D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zapałałam miłoscią do miśka, choc wszystkie mi się bardzo podobają! Dobrze że odzyskałaś zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prace, proszę o więcej.100 zdjęć???? Już wygodnie zasiadam............

  OdpowiedzUsuń
 4. mój faworyt to sówka :) śliczna jest. pozostałe twory też super!

  OdpowiedzUsuń
 5. I love it! Very creative!That's actually really cool.
  謝謝你的文章分享,請你有空到我

  參觀,Thanks

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta sówka zdaje się być senna ;)
  Zapraszam po wyróżnienie do Pana Szydełko:
  http://panszydelko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń